WITAMY

Forum na czasie - firma Ci nie jest obca

ekskluzywne zestawy piśmiennicze, znacie sklep ?

Strona główna > Firmy > Dodaj Blog > ekskluzywne zestawy piśmiennicze, znacie sklep ?

ekskluzywne zestawy piśmiennicze, znacie sklep ?

25.10.2021 00:30:36 

Myślicie, że kubeczki jednorazowe z nadrukiem w biurze firmy to dobry pomysł? Chciałbym, żeby klienci mieli je do dyspozycji.

25.10.2021 18:54:59 

Ostatnio zakupiłem ekskluzywne zestawy piśmiennicze i pomyślałem, że będę wysyłał je moim stałym klientom w dzień ich urodzin. Wydaje mi się, że jest to ciekawy gest, aby ich jeszcze bardziej zachęcić.

26.10.2021 08:21:41 

Chciałbym polecić Wam torby ekologiczne z nadrukiem jako drobny upominek dla klientów. Widzę, iż mnóstwo osób jest zadowolona po ich pozyskaniu, a przy okazji może uda się jakoś rozreklamować firmę. Nie jest to duży koszt, a klienci mogą mieć coś za darmo.

27.10.2021 12:12:39 

Wczoraj zamówiłem kubeczki jednorazowe z nadrukiem do firmy przez Internet. Chce umieścić je w biurze, aby klienci mogli z nich korzystać, gdy czekają.

28.10.2021 08:30:52 

Jeżeli ktoś z Was chciałby zamówić jakieś ciekawe bombki choinkowe z nadrukiem to polecam tę stronę: https://taniegadzety.pl/content/124-bombki-choinkowe-z-nadrukiem. Ostatnio sam kupowałem takie skrzynki i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany.

29.10.2021 09:28:12 

Dla Waszych stałych klientów polecam Wam kupić skrzynki na alkohol z logiem firmy i dawać je gratis do poniektórych zamówień. Na pewno będzie to miły gest.

Ostatnio dodane posty

Fajnie byłoby znaleźć coś, co przypomina te stare czaty internetowe. Pamiętam, iż kiedyś można było pogadać z kimś z drugiego końca Polski o byle czym, bez konta, bez lajków, po prostu negocjacja. Tego mi brakuje najniezwyklej – szczerych i spontanicznych dyskusji bez całej otoczki.

Dla mnie najistotniejsze jest, iż niezależna platforma społecznościowa bez cenzury daje możliwość stworzenia własnego miejsca w sieci. Nie muszę się wpasowywać w to, co modne. Po prostu jestem sobą, piszę co chcę, czytam co chcę – i to wystarczy.

Prawda jest taka, że obecnie wiele ludzi siedzi w zamkniętych bańkach i jak tylko napiszesz coś trochę "nie tak", to ban gotowy. Dlatego tak niesłychanie cenię niezależne platformy społecznościowe, gdzie można po prostu wyrazić swoje zdanie i nie bać się, że zostaniesz usunięty.

© Copyright Znasztoforum.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.