WITAMY

Forum na czasie - firma Ci nie jest obca

Potrzebuje miejsce do zorganizowania chrzcin !

Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Ślub > Potrzebuje miejsce do zorganizowania chrzcin !

Potrzebuje miejsce do zorganizowania chrzcin !

22.01.2014 00:10:03 

Witajcie, mam wilki kłopot bowiem moja córka idzie do pierwszej komunii świętej a więc muszę szykować przyjęcie tylko, że w domu nie pomieszczę całej mojej rodziny. Wobec tego zwracam się do was z prośbą, pomóżcie odszukać mi jakiś tani, przyjemny lokalik, w jakim będę mogła zorganizować jej przyjęcie. Będę ogromnie wdzięczna za informacje.

Dziękuje i oczekuje z niecierpliwością.

23.01.2014 10:25:02 

Witajcie, przyłączam się do tematu gdyż również mam kłopot ze odszukaniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś spore przyjęcie dlatego sala powinna być małą. Nie lubię planować przyjęć w domu i dlatego szukam Sali. Jeśli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

24.01.2014 18:04:45 

Hejka, mam osiemnaście lat, to oznacza niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji poszukujemy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto ludzi więc sala powinna być mała, kameralna. Ważne żeby miała pomieszczenie kuchenne, w jakim będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

25.01.2014 08:21:39 

Cześć, słyszałam, że dużo osób niezwykle poleca salę http://www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, jakie można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje ślub mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, że nie jest to błędem. Jeśli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

26.01.2014 16:42:26 

Hej szukam domu weselnego albowiem niedługo będę wychodziła za maż i wymaga pilnie zarezerwować termin, tylko nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Winna być ogromna, albowiem mamy sto ludzi zaproszonych. Będę dużo wdzięczna.

27.01.2014 10:53:34 

Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam ale mogę wam podpowiedzieć, że w Internecie znajdziecie dla siebie odpowiednia salę, bowiem w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

28.01.2014 17:54:54 

Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, iż nie ma żadnej Sali jaka by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, jaka spełniałaby moje oczekiwania. Jeżeli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć olbrzymią, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę dużo wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich niezwykle serdecznie.

29.01.2014 14:12:37 

Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali http://www.akacjowydwór.pl i niezwykle wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeśli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja niezwykle gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia tylko na tej Sali.

30.01.2014 15:47:27 

Hejka, poszukuje Sali na przyjęcie urodzinowe, nie wiem jaką salę wybrać albowiem nigdy w żadnej nie byłam. Słyszałam, iż sala http://www.akacjowydwór.pl jest najlepsza niemniej jednak nie jestem co do tego przekonana. Co sądzicie o danej Sali? Byliście już w niej? Podobało wam się? Polecacie czy może odradzacie?

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

31.01.2014 22:50:12 

Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednakże byłem na przyjęciu zorganizowanym w www.akacjowydwór.pl i bardzo mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i bardzo elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami ale wiem, że wasi goście będą pod ogromnym zaskoczeniem, nie ulega wątpliwości pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, że pomogłem. Powodzenia.

Ostatnio dodane posty

W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 zł. Uważam, że to niezwykle rozsądne wynagrodzenie, bowiem doświadczony zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

Osobiście zamawiałem ozdoby na wesele poprzez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie więcej.

Wiadomo, iż w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 złotych za tort, aczkolwiek bardzo dużo zależy od tego, na ile ludzi organizujecie przyjęcie weselne.

© Copyright Znasztoforum.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.