|
Tematy |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni Post |
|---|---|---|---|
|
tanie gadżety reklamowe, sklep online
|
8 |
0 |
Black_Riot |
|
gadżety reklamowe z nadrukiem, szukam sklepu
|
7 |
0 |
gagarin |
|
tanie długopisy reklamowe, jaki sklep ?
|
6 |
0 |
ym-9090 |
|
tanie długopisy reklamowe, jaki sklep ?
|
5 |
0 |
TomekK |
|
zimne telefony, gdzie blog?
|
10 |
0 |
namok |
|
portal dla kobiet, gdzie szukać ?
|
7 |
0 |
nikolusw |
|
W którym sklepie w Krakowie kupię kominki ?
|
7 |
0 |
Batiatus |
|
prezent dla niej na każdą okazję, poszukuję!
|
9 |
0 |
bartek33 |
|
blog z prezentem na każdą okazję, gdzie ?
|
7 |
0 |
Michałek |
|
prezent dla niego na każdą okazję, szukam
|
7 |
0 |
duszter |
|
produkty reklamowe z logo firm ??
|
8 |
0 |
beata77 |
|
gadżety reklamowe z nadrukiem, szukam sklepu
|
10 |
0 |
345_14 |
|
tanie długopisy reklamowe, jaki sklep ?
|
9 |
0 |
alek000 |
|
tanie długopisy reklamowe, jaki sklep ?
|
7 |
0 |
Kowalski |
|
gadżety reklamowe z nadrukiem, szukam sklepu
|
7 |
0 |
ym-9090 |
|
tanie gadżety reklamowe, sklep online
|
6 |
0 |
Mariusz |
|
produkty reklamowe z logo firm ??
|
9 |
0 |
ania999 |
|
tanie gadżety reklamowe, sklep online
|
6 |
0 |
Ciapek |
|
Gdzie można w Krakowie dostać wkłady kominkowe ?
|
7 |
0 |
intimiss |
|
ciśnieniowe czyszczenie instalacji kraków, gdzie znajdę?
|
8 |
0 |
edward00 |
|
Czy jest jakaś firma która montuje kominek ?
|
5 |
0 |
Anuqiwu |
|
leżaki reklamowe z logo firm, opinie
|
8 |
0 |
Marioleczka |
|
De Dietrich Kraków, szukam!
|
5 |
0 |
andrew66 |
|
montaż pomp ciepła De Dietrich Kraków, szukam!
|
5 |
0 |
Trener |
|
producent gadżety reklamowe, poszukuję sklepu!
|
9 |
0 |
propek1 |
|
gadżety reklamowe z nadrukiem, szukam sklepu
|
8 |
0 |
Ycomojo |
|
Gdzie można w Krakowie dostać wkłady kominkowe ?
|
10 |
0 |
Kotr_r9 |
|
Czy jest jakaś firma która montuje kominek ?
|
10 |
0 |
Sagerrak |
|
tanie gadżety reklamowe w e-commerce, polecicie ?
|
9 |
0 |
andrew66 |
|
koszulki reklamowe z własnym nadrukiem, gdzie ?
|
8 |
0 |
suderuss3 |
Fajnie byłoby znaleźć coś, co przypomina te stare czaty internetowe. Pamiętam, iż kiedyś można było pogadać z kimś z drugiego końca Polski o byle czym, bez konta, bez lajków, po prostu negocjacja. Tego mi brakuje najniezwyklej – szczerych i spontanicznych dyskusji bez całej otoczki.
Dla mnie najistotniejsze jest, iż niezależna platforma społecznościowa bez cenzury daje możliwość stworzenia własnego miejsca w sieci. Nie muszę się wpasowywać w to, co modne. Po prostu jestem sobą, piszę co chcę, czytam co chcę – i to wystarczy.
Prawda jest taka, że obecnie wiele ludzi siedzi w zamkniętych bańkach i jak tylko napiszesz coś trochę "nie tak", to ban gotowy. Dlatego tak niesłychanie cenię niezależne platformy społecznościowe, gdzie można po prostu wyrazić swoje zdanie i nie bać się, że zostaniesz usunięty.