WITAMY

Forum na czasie - firma Ci nie jest obca

Dodaj Blog

Tematy

Odpowiedzi

Wyświetlone

Ostatni Post

podziękowania dla gości komunia, opinie
wertys45 » 07.08.2019 00:39:39

5

145

munert56
11.08.2019 20:44:01

Ostatnio dodane posty

Fajnie byłoby znaleźć coś, co przypomina te stare czaty internetowe. Pamiętam, iż kiedyś można było pogadać z kimś z drugiego końca Polski o byle czym, bez konta, bez lajków, po prostu negocjacja. Tego mi brakuje najniezwyklej – szczerych i spontanicznych dyskusji bez całej otoczki.

Dla mnie najistotniejsze jest, iż niezależna platforma społecznościowa bez cenzury daje możliwość stworzenia własnego miejsca w sieci. Nie muszę się wpasowywać w to, co modne. Po prostu jestem sobą, piszę co chcę, czytam co chcę – i to wystarczy.

Prawda jest taka, że obecnie wiele ludzi siedzi w zamkniętych bańkach i jak tylko napiszesz coś trochę "nie tak", to ban gotowy. Dlatego tak niesłychanie cenię niezależne platformy społecznościowe, gdzie można po prostu wyrazić swoje zdanie i nie bać się, że zostaniesz usunięty.

© Copyright Znasztoforum.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.